Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO - Özgürlüklerle Dolu Yepyeni Bir Dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

"Zatürre ölümlerinin önlenmesinde aşı önemli"

6105
6
0
28-11-2018, Saat: 21:04
#1
Çevrimdışı
"Zatürre ölümlerinin önlenmesinde aşı önemli"

Virüs, bakteri, mantar gibi mikroplara bağlı akciğer dokusunda gelişen enfeksiyonlarda aşının etkili olduğunu belirten SBÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Koşar, "Zatürre ölümlerinin önlenmesinde zatürre ve grip aşısının yapılması önemlidir. Ayrıca dengeli beslenme, sıvı alımı, hijyenik önlemlerin alınması, sigaranın bırakılması da zatürrenin önlenmesinde etkilidir” dedi.Prof. Filiz Koşar: Zatürre ölümlerinin önlenmesinde aşı önemli

Virüs, bakteri, mantar gibi mikroplara bağlı akciğer dokusunda gelişen enfeksiyonlarda aşının etkili olduğunu belirten SBÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Koşar, "Zatürre ölümlerinin önlenmesinde zatürre ve grip aşısının yapılması önemlidir. Ayrıca dengeli beslenme, sıvı alımı, hijyenik önlemlerin alınması, sigaranın bırakılması da zatürrenin önlenmesinde etkilidir” dedi.

RSS Haber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task