Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO | Özgürlüklerle dolu yepyeni bir dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

TÜSİAD Başkanı Bilecik: Gemiyi tekrar yüzdürmek için yapısal reform şart

7155
4
0
08-12-2018, Saat: 14:06
#1
Çevrimdışı
TÜSİAD Başkanı Bilecik: Gemiyi tekrar yüzdürmek için yapısal reform şart

TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi toplantısında konuştu. Bilecik, ekonomideki son durumu değerlendirdi. "Gemiyi tekrar yüzdürmemiz gerekiyor, bunun için yapısal reformlar şart" dedi. Ekonomik reformlarla eş zamanlı olarak demokratik açılımların da yapılması gerektiğini söyledi.TÜSİAD Başkanı Bilecik: Gemiyi tekrar yüzdürmek için yapısal reform şart

TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi toplantısında konuştu. Bilecik, ekonomideki son durumu değerlendirdi. "Gemiyi tekrar yüzdürmemiz gerekiyor, bunun için yapısal reformlar şart" dedi. Ekonomik reformlarla eş zamanlı olarak demokratik açılımların da yapılması gerektiğini söyledi.

RSS Haber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task