Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO - Özgürlüklerle Dolu Yepyeni Bir Dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

Türkiye için 'oyuna gelme' vakti geldi de geçiyor

7054
5
0
07-12-2018, Saat: 19:02
#1
Çevrimdışı
Türkiye için 'oyuna gelme' vakti geldi de geçiyor

Aman başlık yanlış anlaşılmasın teknoloji dünyasındaki oyun sektöründen söz ediyorum... Bir ülkenin 'soft power'ını (yumuşak güç) ölçmek için uzmanlar o ülkenin dış pazara erişebilen film, dizi, kitap vb kültürel ihracatlarını da mercek altına alırlar. Ancak günümüzde bu listede oyunlar da kendisine yer bulmayı hak ediyor.Türkiye için 'oyuna gelme' vakti geldi de geçiyor

Aman başlık yanlış anlaşılmasın teknoloji dünyasındaki oyun sektöründen söz ediyorum... Bir ülkenin 'soft power'ını (yumuşak güç) ölçmek için uzmanlar o ülkenin dış pazara erişebilen film, dizi, kitap vb kültürel ihracatlarını da mercek altına alırlar. Ancak günümüzde bu listede oyunlar da kendisine yer bulmayı hak ediyor.

RSS Haber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task