Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO - Özgürlüklerle Dolu Yepyeni Bir Dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

Rusya gözaltındaki Ukraynalı askerlerin 'ifade' görüntülerini yayımladı

6060
6
0
28-11-2018, Saat: 21:04
#1
Çevrimdışı
Rusya gözaltındaki Ukraynalı askerlerin 'ifade' görüntülerini yayımladı

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! gemilerinde görev yapan askerlerden bazıları, Kırım'da mahkemeye çıkarıldı. Askerlerin 2 ay tutuklu kalmasına karar verildi. Askerlerin Rusya Devlet Televizyonu'nda görüntüleri de yayınlandı. Rusya pazar günü, 2014'te ilhak ettiği Kırım yarımadası ile anakara arasındaki köprünün altına kargo gemisi yerleştirerek Kerç Boğazı'nı kapatmıştı. Boğazı geçmeye çalışan Ukrayna'nın üç donanma gemisine ateş açarak el konulmuştu.Rusya gözaltındaki Ukraynalı askerlerin 'ifade' görüntülerini yayımladı

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! gemilerinde görev yapan askerlerden bazıları, Kırım'da mahkemeye çıkarıldı. Askerlerin 2 ay tutuklu kalmasına karar verildi. Askerlerin Rusya Devlet Televizyonu'nda görüntüleri de yayınlandı. Rusya pazar günü, 2014'te ilhak ettiği Kırım yarımadası ile anakara arasındaki köprünün altına kargo gemisi yerleştirerek Kerç Boğazı'nı kapatmıştı. Boğazı geçmeye çalışan Ukrayna'nın üç donanma gemisine ateş açarak el konulmuştu.

RSS Haber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task