Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO - Özgürlüklerle Dolu Yepyeni Bir Dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

Pompeo'dan Suudi Arabistan ve Veliaht Prens Selman açıklaması

6146
10
0
29-11-2018, Saat: 10:52
#1
Çevrimdışı
Pompeo'dan Suudi Arabistan ve Veliaht Prens Selman açıklaması

Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin ABD Senatosu'nda yapılacak oturumdan önce ABD Dışişleri Bakanı Pompeo önemli açıklamalarda bulundu. Suudi Arabistan'la ilişkileri bozmanın ulusal güvenlik için hata olduğunu söyleyen Pompeo, "Suudi Veliaht Prens Selman, Suudi Arabistan'ı reformist bir yöne taşıdı" dedi.Pompeo'dan Suudi Arabistan ve Veliaht Prens Selman açıklaması

Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin ABD Senatosu'nda yapılacak oturumdan önce ABD Dışişleri Bakanı Pompeo önemli açıklamalarda bulundu. Suudi Arabistan'la ilişkileri bozmanın ulusal güvenlik için hata olduğunu söyleyen Pompeo, "Suudi Veliaht Prens Selman, Suudi Arabistan'ı reformist bir yöne taşıdı" dedi.

RSS Haber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task