Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO | Özgürlüklerle dolu yepyeni bir dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

Ödev Alanı | Bölüm Kuralları

13-03-2018, Saat: 10:46
#1
Çevrimdışı
1. Öncelikle Fullmmo Kurallarının tamamının bu bölüm içinde de geçerli olduğunu hatırlatalım. 

2. Her zaman olduğu gibi bu bölüm içinde de Fullmmo üyesine yakışır üslupla yorumlarımızı yapmalıyız. Bunun ihlali söz konusu olduğunda yetkililer tarafından mesajlarınız düzenlenecektir.

4. Sabit başlıklar dikkate alınarak konu bütünlüğünü sağlamaya özen gösterelim.Karışıklık olmaması için alt bölümler oluşturuldu.Kesinlikle konularınızı uygun bölüme açmaya özen gösterin.

5.Ödev ve tez isteklerinizi bu bölümden yapabilirsiniz.Bu başlık dışında ödev isteği yapmamaya özen gösteriniz.

6. Özellikle konu başlıklarında ve konu içeriğinde Türkçe karakterler kullanmanızı rica ediyoruz. Ve tabiki Konu başlıklarında tamamen büyük harf kullanmayınız.

7. Başka bir sitenin ismini vermek yasaktır.

8. Bölüm ciddi bir bölüm olduğu için muhabbetlerinizi Muhabbet bölümünde yapınız ayrıca benim ödevimi sen bul benim ödevimi sen bul gibi mantık dışı ibarelerden kaçınalım.Herkes elinden geldiği kadar yardım etmek niyetindedir zaten.

9. Son olarak, bu bölüme mesaj yazan her kişi belirtilen kuralları kabul etmiş sayılacaktır.
EmirhanPala

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task