Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO | Özgürlüklerle dolu yepyeni bir dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

Metin2 panel & Web Tasarımları | Bölüm Kuralları

13-03-2018, Saat: 12:18
#1
Çevrimdışı
- Sadece web site, template vb. paylaşımı yapınız, bunlar dışında başka konular paylaşırsanız konunuz kapatılır.

- Aynı paneli bir çok konu açarak değilde tek bir konu ile tanıtın ve eğer panelini geliştirdiyseniz (v1 iken v2 gibi) aynı konuda yayınlayın,aksi taktirde konunuz kapatılır ve uyarı alırsınız.

- Ücretli panel paylaşmak/satmak yasaktır.

- Burada panel isteği yapmak serbesttir.


- Toplu şekilde panel paylaşmak uygun değildir. Her konu en fazla 5 panel içerebilir.

- Bu kuralların yanı sıra tabiki Küfür, Argo, Virüs, Trojan içerikli konular açmak kesinlikle yasaktır. Aksi taktirde gerekli işlemleryapılacaktır.

- Paylaşılan paneller'in kesinlikle önizlemesi(Demo site veya Resim) olmalıdır.Önizlemesi olmayan konular tarafımızca kilitlenecektir.

- Paylaşılan paneller'in kesinlikle virustotal.com ve virusscan.jotti.org sitesinden dürüstçe taratılmış olup konuya bırakılması gerekmektedir.(Başka dosya taratma,veya hiç taratmama gibi durumlarda gereken neyse yapılacaktır.) [b]-Panel Tanıtımı Yapmak yasaklanmıştır ! (Önce panel tanıtımı olarak acılıyor konular ardından satısa dogru gıdıyor mecburen böyle bir kural geldi.)

-Paylaşmış olduğunuz panellere rar şifresi eklemeyin. Rar şifresi eklendiğinde virüstotal sitesi virüs bulamadığı için, rar şifresi koyulması yasaklanmıştır. Kurallara uymayan konular tarafımızca kilitlenecektir.

-Yaptığınız kullanıcıların indireceği dosyaları taratınız tarattığınıza dair virüs total yada virüs jotti linkini koyunuz.Virüs total yoksa veya Tarattınız Fakat Virüs varsa direk konunuz Kilitlenir.

Fullmmo yönetimi bölüm kuralları değiştirme hakkını saklı tutar.
[/b]
EmirhanPala

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task