Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO - Özgürlüklerle Dolu Yepyeni Bir Dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

Mars kaşifi ''InSight'' iniş yaptı

6008
6
0
27-11-2018, Saat: 18:00
#1
Çevrimdışı
Mars kaşifi ''InSight'' iniş yaptı

Kızıl gezegen Mars, insanlığın gönderdiği en yeni kaşifin inişine sahne oldu. Mars yüzeyini inceleyecek NASA robotu "InSight" 6 aylık yolculuğun ardından başarılı bir iniş yaptı. Saatte 19 bin 800 kilometre hızla ilerleyen uzay aracı, Mars'ın atmosferinde kritik olan 6 buçuk dakikalık iniş yolculuğunu da başarılı bir şekilde atlattı.Mars kaşifi ''InSight'' iniş yaptı

Kızıl gezegen Mars, insanlığın gönderdiği en yeni kaşifin inişine sahne oldu. Mars yüzeyini inceleyecek NASA robotu "InSight" 6 aylık yolculuğun ardından başarılı bir iniş yaptı. Saatte 19 bin 800 kilometre hızla ilerleyen uzay aracı, Mars'ın atmosferinde kritik olan 6 buçuk dakikalık iniş yolculuğunu da başarılı bir şekilde atlattı.

RSS Haber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task