Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO - Özgürlüklerle Dolu Yepyeni Bir Dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

Keşif aracı InSight'ın, Mars'a ulaştığı anlarda yaşananlar

6088
5
0
28-11-2018, Saat: 21:04
#1
Çevrimdışı
Keşif aracı InSight'ın, Mars'a ulaştığı anlarda yaşananlar

NASA'nın "InSight" adlı keşfi aracı Mars'a başarılı bir şekilde iniş yaptı. Milyonlarca kişinin canlı yayında izlediği bu tarihi an sırasında en çok heyecanlananlar kuşkusuz 7 yıl boyunhca bu proje için çalışıp son anları bekleyen InSight ekibiydi. İnişin başarısı teyit edilince yaşanan sevinç kameralara böyle yansıdı.Keşif aracı InSight'ın, Mars'a ulaştığı anlarda yaşananlar

NASA'nın "InSight" adlı keşfi aracı Mars'a başarılı bir şekilde iniş yaptı. Milyonlarca kişinin canlı yayında izlediği bu tarihi an sırasında en çok heyecanlananlar kuşkusuz 7 yıl boyunhca bu proje için çalışıp son anları bekleyen InSight ekibiydi. İnişin başarısı teyit edilince yaşanan sevinç kameralara böyle yansıdı.

RSS Haber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task