Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO - Özgürlüklerle Dolu Yepyeni Bir Dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

Karadeniz krizinde Cumhurbaşkanı Erdoğan devrede

6135
7
0
29-11-2018, Saat: 10:52
#1
Çevrimdışı
Karadeniz krizinde Cumhurbaşkanı Erdoğan devrede

Rusya-Ukrayna hattındaki gerilim karşılıklı açıklamalarla tırmanıyor. Türkiye ise gerilimi düşürme çabasında. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump, Rusya Lideri Putin ve Ukrayna Devlet Başkanı Poroşenko ile telefonda görüştü. Erdoğan, sorunları diplomatik yollarla çözmenin önemini vurguladı.Karadeniz krizinde Cumhurbaşkanı Erdoğan devrede

Rusya-Ukrayna hattındaki gerilim karşılıklı açıklamalarla tırmanıyor. Türkiye ise gerilimi düşürme çabasında. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump, Rusya Lideri Putin ve Ukrayna Devlet Başkanı Poroşenko ile telefonda görüştü. Erdoğan, sorunları diplomatik yollarla çözmenin önemini vurguladı.

RSS Haber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task