Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO | Özgürlüklerle dolu yepyeni bir dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

"İhracatçı, dolarda 5 liranın altını istemiyor"

6002
6
0
27-11-2018, Saat: 18:00
#1
Çevrimdışı
"İhracatçı, dolarda 5 liranın altını istemiyor"

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! bu sabah ilk işlemlerde 5.24 civarında hareket ediyor. Geri Sayım'da bugün Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, Berfu Güven'in sorularını yanıtladı. Dolardaki düşüş trendini değerlendirdi."İhracatçı, dolarda 5 liranın altını istemiyor"

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! bu sabah ilk işlemlerde 5.24 civarında hareket ediyor. Geri Sayım'da bugün Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, Berfu Güven'in sorularını yanıtladı. Dolardaki düşüş trendini değerlendirdi.

RSS Haber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task