Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO | Özgürlüklerle dolu yepyeni bir dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

Firma Yetkilisi Rankı Almak İçin Gerekenler

13-03-2018, Saat: 12:29
#1
Çevrimdışı
FULLMMO Firma Yetkilisi rütbesini Game Hosting veya E-Ticaret Oyun Firmalarına dağıtır.

[Resim: firma.png]

Firma Yetkilisi rankını alabilmek için firmanız websitesinde fullmmoyetki.html adında bir dosya oluşturup aşşağıdaki formu doldurarak o sayfaya eklemelidir.

Formu doldurduktan rankı elde edebilirsiniz.


Kod:
Firma Ünvanı :
Firma Yetkilisi : 
E-Posta adresiniz : 
Telefon : 
YS Belgesi Numarası :
Vergi Numarası ( varsa ) : 
Vergi Dairesi ( varsa ) :
Firma resmi websitesi : 
Temsil edilmesi istenen FULLMMO kullanıcı adları ( max2 ) : 

Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Fullmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Fullmmo hiç bir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiç kimse Fullmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece fullmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Fullmmo.net olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Fullmmo.net Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Fullmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

EmirhanPala

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task