Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO - Özgürlüklerle Dolu Yepyeni Bir Dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

Farah Zeynep Abdullah Şampiyon'u anlattı: Senaryo bittiğinde ağlıyordum

6109
7
0
28-11-2018, Saat: 21:04
#1
Çevrimdışı
Farah Zeynep Abdullah Şampiyon'u anlattı: Senaryo bittiğinde ağlıyordum

Ay Yapım ve Med Yapım imzalı Şampiyon filminin başrol oyuncularından Farah Zeynep Abdullah, rolüne nasıl hazırlandığını ve çekim sürecini anlattı. Kral FM'in medya sponsorluğunu üstlendiği filmde, Bold Pilot’un sahibi Atman Ailesinin kızı Begüm Atman’ı canlandıran Abdullah, senaryoyla ilk buluştuğu anı ve sonrasını “Okumaya başlayınca kalbim daha hızlı atmaya başladı. Hatta sona yaklaştığımı fark edince durdum, ağlıyordum. Çok sevdiğiniz bir kitabın sonuna gelince, o kitabın bitmesini istemezsiniz” ifadelerini kullandı.Farah Zeynep Abdullah Şampiyon'u anlattı: Senaryo bittiğinde ağlıyordum

Ay Yapım ve Med Yapım imzalı Şampiyon filminin başrol oyuncularından Farah Zeynep Abdullah, rolüne nasıl hazırlandığını ve çekim sürecini anlattı. Kral FM'in medya sponsorluğunu üstlendiği filmde, Bold Pilot’un sahibi Atman Ailesinin kızı Begüm Atman’ı canlandıran Abdullah, senaryoyla ilk buluştuğu anı ve sonrasını “Okumaya başlayınca kalbim daha hızlı atmaya başladı. Hatta sona yaklaştığımı fark edince durdum, ağlıyordum. Çok sevdiğiniz bir kitabın sonuna gelince, o kitabın bitmesini istemezsiniz” ifadelerini kullandı.

RSS Haber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task