Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO | Özgürlüklerle dolu yepyeni bir dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

Facia nasıl oldu? (Viyadük inşaatında kaza)

6049
7
0
28-11-2018, Saat: 21:04
#1
Çevrimdışı
Facia nasıl oldu? (Viyadük inşaatında kaza)

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! çalışmaları sırasında beton blok düştü. 4 işçinin enkaz altında kaldığı bildirildi. Kurtarma çalışmalarında üç işçinin cansız bedenine ulaşılırken, bir işçi yaralı olarak kurtarıldı. Kocaeli Valiliği olayla ilgili bir açıklama yayımladı.Facia nasıl oldu? (Viyadük inşaatında kaza)

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! çalışmaları sırasında beton blok düştü. 4 işçinin enkaz altında kaldığı bildirildi. Kurtarma çalışmalarında üç işçinin cansız bedenine ulaşılırken, bir işçi yaralı olarak kurtarıldı. Kocaeli Valiliği olayla ilgili bir açıklama yayımladı.

RSS Haber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task