FULLMMO | Özgürlüklerle dolu yepyeni bir dünya
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Reklam

Forum
Reklam AlanıFacebook sayfa alış ve satış | Bölüm Kuralları (Okumadan Konu Açmayınız)
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu: 2
Mesaj: 3
Cinsiyet: Bay
Kıdem: 15-03-2018

Facebook sayfa satışı için lütfen aşağıdaki şablonu kullanınız.

Facebook Sayfanızın linki : ( Özel mesaj ile verilebilir )
Facebook Sayfanızın içeriği : .......
Sayfanızın Üye Sayısı : ......
Günlük ortalama eklenen üye sayısı :
Sayfa İçin istenen Ücret: .....
Ödeme Şekli : .......
Eklemek istediğiniz ekstra şeyler : ... ( İsteğe Bağlı )


----------------------------------------------------

Açık arttırma ile satış yapacaklar :

Facebook Sayfanızın linki : ( Özel mesaj ile verilebilir )
Facebook Sayfanızın içeriği : .......
Sayfanızın Üye Sayısı : ......
Günlük ortalama eklenen üye sayısı :
Açık arttırma başlangıç fiyatı: .....
Minimum artış :......
Hemen Al :.........
Ödeme Şekli : .......
Eklemek istediğiniz ekstra şeyler : ... ( İsteğe Bağlı )


Dolandırılmamak İçin 

1-) En çok karşılaşılan yöntemlerden biri, sayfada adminlik verilmesi ile giden sayfalar. Kesinlikle %100 güvenmediğiniz birine, internetten tanıştığınız kişilere, sayfanızda yöneticilik vermeyin.

2-)Gizli adminlik : Yaklaşık 2 ay önce, Facebook gizli adminlik olayını kaldırdı. Yeni açılan sayfalarda, gizli admin sorunu yok. Fakat sayfa eski ise, yani 2 ay yada daha önce açılmışsa, içinde gizli admin olabilir. Bu sebeple, eski sayfa alırken çok daha dikkatli olun. Mümkünse elden tesl,m alın sayfayı.

3-)Arkadaşınızın profilinde " Şok...Beşiktaş Cristiano Ronaldo'yu aldı " gibi, gerçekten etkileyici bir haber gördünüz. Neymiş acaba diyerek bağlantıya tıkladınız. Ve karşınıza Facebook sayfası açıldı. Sayfaya girmek için lütfen bilgilerinizi yazınız gibi bir ibare gördünüz. Ve sizde farkında olmadan e-mail ve şifrenizi yazdınız. Halbuki adres çubuğuna bakmayı düşünmediniz doğal olarak. Eğer baksaydınız şöyle bir adres görücektiniz. " www-faceboook.com yada vb.. "
Facebook sayfasına bir kez giriş yaptıktan sonra, sizden tekrar giriş yapmanızı istemez. Eğerki böyle bir sayfa ile karşılaşırsanız hemen kapatın. Bilgilerinizi sakın girmeyin.


4-)Keylogger : Tanımadığınız kişilerden gelen linklere kesinlikle tıklamayın. Bu mail olabilir, msn den gelen bir ileti olabilir. Eğer tıklar ve bilgisayarınıza yüklerseniz, keylogger ismi verilen program bilgisayarınıza yerleşecek, ve sizden habersiz , klavyenize girdiğiniz herşeyi kayıt edecektir. Buda özel bilgilerinizin, şifrelerinizin kötü niyetli insanların eline geçmesi demektir.

5-)Msn adresinizle, facebook hesabınıza girişte kullandığınız adres aynı olmasın. Çünkü msn şifrelerini kırmak mümkün olmakla birlikte, facebook hesaplarının çalınması mümkün değildir. 

6-)Şifrelerinizi " $%&!,./ " gibi karakterlerden oluşturun. En az 8-10 haneli, rakam,harf, sembol karışımı olsun.

7-)Sağlam bir virüs programı kullanın. Sık sık virüs taraması yapın.

8-)Posta kutunuza baktınız. Facebooktan gelen bir mail gördünüz. Size " Hesabınıza çokça hatalı giriş yapıldığını ve bilgilerinizi verilen adrese göndermenizi " söyledi. Böyle bir durumda, verilen adrese bilgilerinizi göndermeyin. Eğerki konunun doğruluğundan şüphe ediyorsanız, Facebook yardım bölümünde verilen adrese, durumu bildiren mail yollayınız.Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde fullmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. fullmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse fullmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece fullmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. fullmmo.net olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. fullmmo.net Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. fullmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

.


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Powered by MyBB
Fullmmo.NET