Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO | Özgürlüklerle dolu yepyeni bir dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

Erkeklere uyarı: Bilgisayarı kucağınıza koyarak çalışmayın!

6021
11
0
27-11-2018, Saat: 18:00
#1
Çevrimdışı
Erkeklere uyarı: Bilgisayarı kucağınıza koyarak çalışmayın!

Erkek kısırlığının son yıllarda artış gösterdiğini belirten uzmanlar, bu artışta çoğunlukla yanlış beslenme, geç evlenme gibi sebeplerin sorumlu olarak gösterildiğini ancak teklolojinin de bunda önemli rol oynadığını söylüyor. Ürolog Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler, “Fazla sıcak, spermlerin ölümüne ve DNA hasarına sebep olur. Dizüstü bilgisayar da ısı üretir, uzun süre testislerin üzerinde durursa sperm kalitesini olumsuz etkiler” diyor.Erkeklere uyarı: Bilgisayarı kucağınıza koyarak çalışmayın!

Erkek kısırlığının son yıllarda artış gösterdiğini belirten uzmanlar, bu artışta çoğunlukla yanlış beslenme, geç evlenme gibi sebeplerin sorumlu olarak gösterildiğini ancak teklolojinin de bunda önemli rol oynadığını söylüyor. Ürolog Doç. Dr. Abdulkadir Tepeler, “Fazla sıcak, spermlerin ölümüne ve DNA hasarına sebep olur. Dizüstü bilgisayar da ısı üretir, uzun süre testislerin üzerinde durursa sperm kalitesini olumsuz etkiler” diyor.

RSS Haber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task