Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO | Özgürlüklerle dolu yepyeni bir dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

Batuhan Eruygun kanseri yendi şampiyonluğa koştu (Survivor'a da katılmıştı)

6079
7
0
28-11-2018, Saat: 21:04
#1
Çevrimdışı
Batuhan Eruygun kanseri yendi şampiyonluğa koştu (Survivor'a da katılmıştı)

İki kez kansere yakalanan milli atlet Batuhan Eruygun, hastalığı yenerek şampiyonluğa koştu. Balkan şampiyonu olmayı başaran Eruygun, "Hastalıkla mücadeleme tekrar sahalara dönerek, rekorlar kırmanın hayaliyle daha sıkı devam ettim" dedi. 27 yaşındaki sporcu geçtiğimiz yıl Gönüllüler takımından Survivor'a da katılmıştı.Batuhan Eruygun kanseri yendi şampiyonluğa koştu (Survivor'a da katılmıştı)

İki kez kansere yakalanan milli atlet Batuhan Eruygun, hastalığı yenerek şampiyonluğa koştu. Balkan şampiyonu olmayı başaran Eruygun, "Hastalıkla mücadeleme tekrar sahalara dönerek, rekorlar kırmanın hayaliyle daha sıkı devam ettim" dedi. 27 yaşındaki sporcu geçtiğimiz yıl Gönüllüler takımından Survivor'a da katılmıştı.

RSS Haber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task