Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO | Özgürlüklerle dolu yepyeni bir dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

Anadolu Beşiktaşlılar Derneği'nden Hamza için yardım gecesi

6005
7
0
27-11-2018, Saat: 18:00
#1
Çevrimdışı
Anadolu Beşiktaşlılar Derneği'nden Hamza için yardım gecesi

Beşiktaşlılar Derneği siyah beyaz renklere gönül veren ve Serebral Palsi hastası olan 9 yaşındaki Hamza İpek’in tedavisine yardımcı olmak amacıyla, Baha Müzik Yapım Organizasyon ve sanatçı Pınar Ayhan bir araya gelerek “Orada Duruverseydi Zaman: Kemal” adlı bir müzikal düzenledi. Elde edilen gelir Hamza İpek'in tedavisinde kullanılacak.Anadolu Beşiktaşlılar Derneği'nden Hamza için yardım gecesi

Beşiktaşlılar Derneği siyah beyaz renklere gönül veren ve Serebral Palsi hastası olan 9 yaşındaki Hamza İpek’in tedavisine yardımcı olmak amacıyla, Baha Müzik Yapım Organizasyon ve sanatçı Pınar Ayhan bir araya gelerek “Orada Duruverseydi Zaman: Kemal” adlı bir müzikal düzenledi. Elde edilen gelir Hamza İpek'in tedavisinde kullanılacak.

RSS Haber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task