Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO | Özgürlüklerle dolu yepyeni bir dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

Aile hekimleri taşıma ruhsatlı silah istiyor

204
23
0
08-10-2018, Saat: 13:58
#1
Çevrimdışı
Aile hekimleri taşıma ruhsatlı silah istiyor

Aile hekimleri, doktorlara şiddete dikkat çekmek için bir anket çalışması yaptı. Anket sonucu; aile hekimlerinin şiddetin önüne geçmenin yolunu silahta bulduğunu gösteriyor. Zira Uz. Dr.Tuna Şengöz’ün yönettiği çalışma raporunun sonucuna göre aile hekimleri, sağlıkta şiddetle başa çıkabilmek için taşıma ruhsatı ve silah istiyor.Aile hekimleri sağlıkta şiddeti önlemek için taşıma ruhsatlı silah istiyor

Aile hekimleri, doktorlara şiddete dikkat çekmek için bir anket çalışması yaptı. Anket sonucu; aile hekimlerinin şiddetin önüne geçmenin yolunu silahta bulduğunu gösteriyor. Zira Uz. Dr.Tuna Şengöz’ün yönettiği çalışma raporunun sonucuna göre aile hekimleri, sağlıkta şiddetle başa çıkabilmek için taşıma ruhsatı ve silah istiyor.

RSS Haber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task