Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO | Özgürlüklerle dolu yepyeni bir dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

“Yürüyüş herkes için uygun spor olmayabilir"

205
58
0
08-10-2018, Saat: 13:58
#1
Çevrimdışı
“Yürüyüş herkes için uygun spor olmayabilir"

4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü ile ilgili açıklama yapan Prof. Dr. Sinan Karaoğlu, yürüyüşün herkes için yararlı olduğuna dair yaygın kanının doğru olmadığını söyledi. Yürüyüş yapacak kişide kalça, diz, ayak, ayak bileği gibi eklemlerle ilgili bir sağlık sorunun olmaması gerektiğine vurgu yapan Uzman, “Spor öneriyoruz ama yürüyüş herkes için uygun olmayabilir” dedi.“Yürüyüş herkes için uygun spor olmayabilir"

4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü ile ilgili açıklama yapan Prof. Dr. Sinan Karaoğlu, yürüyüşün herkes için yararlı olduğuna dair yaygın kanının doğru olmadığını söyledi. Yürüyüş yapacak kişide kalça, diz, ayak, ayak bileği gibi eklemlerle ilgili bir sağlık sorunun olmaması gerektiğine vurgu yapan Uzman, “Spor öneriyoruz ama yürüyüş herkes için uygun olmayabilir” dedi.

RSS Haber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task