Skip to main content

Fullmmo.net F.

Beta

FULLMMO | Özgürlüklerle dolu yepyeni bir dünya'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(FullMMO.Net Ailesi)

970x90

“Kaçış sendromu taklitçi bir hastalıktır”

6020
6
0
27-11-2018, Saat: 18:00
#1
Çevrimdışı
“Kaçış sendromu taklitçi bir hastalıktır”

19 Ekim'de evinin banyosunda düşerek yaralanan ve o tarihten beri yoğun bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil’in de muzdarip olduğu “kaçış sendromu” eskiden nadir rastlanan hastalıklar listesindeydi. Ancak Prof. Dr. Ayşegül Yıldırım Kaplanoğlu, hastalığın son yıllarda görülme sıklığının arttığına dikkat çekti, kaçış sendromunun birçok hastalığı taklit etmesi nedeniyle teşhisinin de zor olduğunu belirtti.“Kaçış sendromu taklitçi bir hastalıktır” (Mehmet Ali Erbil’in hastalığı)

19 Ekim'de evinin banyosunda düşerek yaralanan ve o tarihten beri yoğun bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil’in de muzdarip olduğu “kaçış sendromu” eskiden nadir rastlanan hastalıklar listesindeydi. Ancak Prof. Dr. Ayşegül Yıldırım Kaplanoğlu, hastalığın son yıllarda görülme sıklığının arttığına dikkat çekti, kaçış sendromunun birçok hastalığı taklit etmesi nedeniyle teşhisinin de zor olduğunu belirtti.

RSS Haber

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
970x90
Task