FULLMMO | Özgürlüklerle dolu yepyeni bir dünya

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sıkça Sorulan Sorular ( SSS )
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
  • Nasıl FM Üye Olabilirim ?

• 30 gün veya daha eski üyelikler ile 250 mesaj üstü üyelikler bu gruba otomatik geçer. Yani hem 30 günden eski bir üyeliğiniz olmalı hemde 250 mesajdan fazla mesajı olmalı. 
  • Ne İşe Yarar Bu Grup ?
  • - Bu üye grubunda olanlar forumu reklamsız gezer.

• 250 Mesajı geçtim 1 aylık üyeliğim var ama FM Üye olamadım ?

• 1 aylık üyeyseniz ve 250 mesajı geçtiyseniz otomatik olarak FM Üye grubuna giriş yaparsınız fakat gruba otomatik giriş yapılmadıysa herhangi bir konuya mesaj attığınız zaman FM Üye olursunuz.
  • Nasıl Üstad Üye olabilirim ?

• Üstad üye olabilmek için En az 500 mesaja sahip olmalısınız,Belirli düzeyde kaliteli konu paylaşmış olmalısınız.Diğer üyelere elinizden geldiğince yardımcı olmalı, sorunlarını çözmek için gerekenleri yapmış olmalısınız.Kısaca forumda aktif bir üye olmalı, paylaşımlarınızla, yardımlarınızla öne çıkmalısınız.

• Eğer ben bu özelliklere sahibim diyorsanız İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! bölümünde bir konu açıp tüm paylaşımlarınızı paylaşmalısınız.
  • Üstad Üyeliğin Avantajları Nelerdedir ?

• Farklı tag,Farklı nick rengi,Uzman üyelere özel oda.Deneme moderatör seçimlerinde öncelik.
  • İmzama Birden Fazla Resim Ekleyemiyorum,Neden

• Normal üyeler imzalarına sadece bir resim ekleyebilirler.Birden fazla resim eklemek için GOLD Üye veya Yönetim üyesi olmanız gerekir.
  • İmzama Nasıl Resim Eklerim ?

• Resminizi herhangi bir resim upload sitesine yükleyin ve Resim Ekle butonuna tıklayıp linki yapıştırın.

İmzaya resim yüklemenin ikinci yolu ise bilgisayardan resim yüklemek.Yüklemek istediğiniz resmi gözat butonuna tıklayıp seçin ve yükle butonuna basın.

• Nickimi Değiştirebilirmiyim ?

• Nick değişimi sadece GOLD Üyelere yapılmaktadır.
  • Hosting Firma Yetkilisi Rankını Nerden,Nasıl Alabilirim ?

• İlgili bölümde gereken her şey yazıyor.
  • Nasıl GOLD Üyelik Alabilirim ?

• Papara veya Havale yöntemiyle GOLD Üyelik alabilirsiniz.

• GOLD Üyeliğin Özelliği Nelerdir ?

• Reklamsız forum hakkı ( GOLD üyeler forumu reklamsız gezerler ) ,
    FM Üye olmadan konu açılamayan bölümlerde konu açabilirler, YENİ!
    GOLD üyelere özel bölüm,
    GOLD üyelere özel nick rengi,
    Tag değişikliği ( GOLD üyeler diledikleri zaman taglarını kontrol panellerinden değiştirebilirler ),
    Normal üyelerin 2 katı özel mesaj kutusu kapasitesi,
    Normal Üyelerin 2 katı imza büyüklüğü,
    Forumu gizli dolaşabilme özelliği ( GOLD üyeler forumdaki görünmezlik modunu kullanabilirler )
    Hoşgeldin hediyesi olarak 100 Rep
    Normal üyelere göre daha büyük boyutta avatar yükleyebilme
    İmzaya daha fazla resim koyabilme..

• Nasıl Rep Verebilirim ?

• Rep ver butonuna tıkladıktan sonra aşağıdaki ekran gelecektir.Sebebini yazıp değerlendir butonuna tıkladıgınızda rep verilmiş olur.

• Foruma Nasıl Reklam Verebilirim ?

• İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz. İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! adresinden başka reklam servisimiz bulunmamaktadır.

• Kurallara Uygun Olmayan Bir Konuyu Nasıl Şikayet Edebilirim ?
  • Rapor Butonuna tıklayıp geçerli sebebi yazdıktan sonra bize yollayabilirsiniz.
  • GOLD Üyelik Ödeme Bildirimini Kime,Nasıl Yapacağım ?
    İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! konusundan yardım alabilirsiniz.
  • Birisinden Nasıl Bahsederim ?

• Bir kişiden mesajda bahsetmek istiyorsanız örneğin ; @EmirhanPala; şeklinde yapıyorsunuz yani kullanıcı adının başına sonuna da ; işareti koymanız gerekiyor.
  • Takım Ranklarına Nasıl Sahip Olabilirim ?
    Resimleri adım adım takip ederseniz takım rankı alabilirsiniz.

Önce kontrol panelimize giriyoruz
  • Nasıl Avatar Yükleyebilirim ?
Üye Resmi/Avatar bölümüne girdiğimizde gözat'a tıklayıp istediğimiz avatarı şeçiyoruz ve yükle diyoruz.Yükledikten sonra değişiklikleri kaydet diyoruz.